У Сумах розповідали «Історію пристрасті»
У середу 7 червня відбулася прем’єра спекталя «Історія пристрасті». Представляв її в Сумах театр-студія Наталії Черкасенко «Місто С …», сценарій заснований на поезії Ігоря Касьяненка.
Ты – женщина, ты – музыка, — родня огню и шторму,
стихия, заключенная в изысканную форму.
В тебе грехопадение и взлёт от ада к раю.
Ты – женщина, ты – музыка, а я тебя играю.
(Игорь Касьяненко)
Фізика любить точність і мова чисел всім зрозуміла. Тут говорять закони, які стверджують і наголошують. Немає ніяких сумнівів у очевидному і науково доведеному. Набагато складніша життєва наука, вона мінлива, прекрасна своєю миттю і невловима майбутнім.
Тут формулу щастя, написану двома, потрібно весь час доводити і працювати над її ідеальністю. Хоча, ідеального нема навіть у глибинах всесвіту. А саме там знаходяться два величезні, зовсім різні світи: чоловічий і жіночий.
Абсолютно протилежні і, лишень, іноді зрозумілі один одному. Ніхто не знає, що буде в кінцевому результаті: солодка пристрасть, чи гірке непорозуміння, все те невідоме, можливо саме тим і чарівне.
Взяти участь у виведенні нової формули щастя нам запропонував театр-студія «Місто С…» у виставі «Істория пристрасті».
Зануритися до яскравого світу людських почуттів, слідкувати, як перед твоїми очима розгортається захопливе і пристрасне дійство, то було справді чарівно. Режисер-постановник Наталія Черкасенко, вийшовши за рамки звичайних театралізованих поетичних читань, представила до уваги глядачів три складові однієї душі, в якій поєдналася пристрасть, ніжність і недовіра водночас.
Саме таку складну природу таїть у собі жіноча душа. Саме її у своїх віршах осягав поет Ігор Касьяненко. Вірші лунали під звуки музики і перепліталися з прекрасною грою актрис театра-студії «Місто С…»: Агнією Хомутенко, Аліною Никитенко, Валерією Дмитрієвою та Аліною Корнієнко.
Чи можна вловити невидимий дощ? Складно? А ви заплющіть очі і прислухайтеся. «Завтра я стану той, которой ты рисовал. Но тогда не жалей ни о чём», – чується зі сцени. Ви відкриваєте очі і повністю поринаєте у дійство. Воно захоплює, дихає пристрастю і наповнює надією.
«Погаси свечу. Оставь огарок в дар надежде», – помічає ліричний герой. І ти розумієш, співчуваєш і прохаєш разом з ним.
«У фантазий твоих золотые глаза, – говорить пристрасть, і додає, звертаючись до ліричного героя – Нарисуй мне любовь!». І луною у задзеркаллі відгукується недовіра: «Улыбнусь я, и пламя прикрою рукой… ты уже далеко…».
А хто сказав, що любов завжди горить пристрасним полум’ям? Можливо, хіба що, якийсь час. А втомившись, потому, залишає на згадку опік: «Человек спешит с букетом утешений из «поэзии» грядущих отношений».
Я була в глядацькому залі і водночас на сцені. Вистава пройшла на одному подиху – яскраво, емоційно і пристрасно. Побутує думка, що фізики полюбляють сухість точних наук. Не вірте тому. Сьогодні один дипломований фізик-математик ламав всі стереотипи, і доводив протилежне своїми віршами в яких, сплелися чуттєвість, іронія і пристрасне кохання.
Источник: медиа портал АТС creativpodiya.com
Ніна, ми всі дуже дякуємо за теплий відгук!
Спасибі за чудовий вечір! Ігорю, спасибі за прекрасні емоції! Дуже сподобалась вистава. Проживала її разом з героями — чуттєво і яскраво)
Глядацький зал сидів, як мишка,
Затамувавши подих долі.
Горталася вистави книжка,
Літали сторінки на волі…
Замечательное поэтическое дополнение к рецензии. Спасибо, Тамара!
Мене справді найбільше вразили такі атрибути, як літаючі аркуші та прозора парасоля
Я обожаю, когда в театре, кроме слов и действий, много визуальных и пластических образов
Ё-маё… Вот он «минус» отказа от соц. сетей — узнаешь об интересных событиях через несколько недель после того как они состоялись.
Эх, жаль….((((