Всеукраїнська творча акція «Поетична вакцинація»

Реакцією на психологічні наслідки пандемії, що сьогодні охопила практично весь світ, став творчий спротив представників різноманітних мистецьких жанрів та їх прихильників.

Всеукраинская поэтическая ВакцинацияакцияУкраїнська Поетична Лабораторія запропонувала широкому загалу стати учасниками творчої акції «Поетична  вакцинація» (детальніше читайте нижче у Маніфесті), яка проводиться у два етапи.

Етапи проведення «Поетичної  вакцинації»
1 етап (3 — 17 травня 2020 р.)

На першому етапі акції було протестовано 7607 читачів, які переглянули сторінки авторів-учасників.

Також за результатами читацького голосування та за думкою поетичного журі були названі вірші переможці на кожній сторінці поетів. З віршами переможцями і результатами голосування ви можете ознайомитися на сторінках авторів.

Зараз, запрошуємо долучитися до Другого етапу акції

2 етап (18 — 31 травня 2020 р.)

Щодо другого етапу ми повинні відкрити вам маленький секрет.  На сторінці кожного автора-учасника акції був розміщений текст іншого поета, образно кажучи «поетичний вірус». Але цей текст був написаний спеціально для нашого проекту і на тему віршу поета – «власника сторінки», тобто це літературний парафраз.

І зараз ми пропонуємо вам виявити цей «вірус-парафраз». Щоб полегшити задачу на кожній сторінці вказані автори парафразів. На першому етапі ви могли познайомитися з творчістю дев`яти авторів, їх поетичними методами та стилістикою, і вам, сподіваємося, буде цікаво відшукати на авторських сторінках тексти інших поетів 

Для кращих літературних детективів передбачено призи. А з віршами-оригіналами можна буде ознайомитися після закінчення другого етапу, вони будуть розміщені на відповідних персональних сторінках.

Отже, переходьте на сторінки авторів-учасників! Бажаємо успіхів у творчих пошуках!   

 Поетична  вакцинація. Маніфест

Українська Поетична Лабораторія ( УПЛ ) посилено працює над різними засобами протидії світової пандемії, зокрема, створює специфічні антидоти.

Розуміючи, що боротьба з пандемією йде не лише в реальному, але і в не менш важливому віртуальному просторі і у сфері духовній (у здоровому тілі — здоровий дух, а здоровий дух зберігає здоровим тіло!), УПЛ розпочала розробку особливих поетичних вакцин!

Для їх виготовлення були запрошені поети-інфекціоністи:

Наталія БЕЛЬЧЕНКО  (Київ)

Ірина БЄРЕЗА (Севастополь, Вінниця)

Михайло ГЕРЕВИЧ  (Берегово, Ужгород)

Ігор КАСЬЯНЕНКО  (Суми)

Костянтин МИНЕНКОВ (Байконур, Київ)

Юрій ПРОКОПЕНКО (Вінниця)

Лев СКРИННИК (Суми)

Олена ШЕЛКОВА (Одеса)

Сергій ШИШ (Донецьк, Кам`янець-Подільський)

Їм будуть допомогати креативні лаборанти:

Тетяна ГОДУНКО (Київ)

Лариса ІЛЬЧЕНКО (Суми)

Дмитро КОБРИНСЬКИЙ (Київ, Берегово)

Оксана Коваленко (Мукачево)

Кожен з поетів в результаті ретельного творчого відбору запропонував по 5 своїх супервакцини-віршів, які, на думку авторів, здатні, якщо і не остаточно перемогти коронавірус, то, принаймні, значно послабити його дію і сприяти одужанню людства!

Вакцинація стартує 3 травня — ми переходимо до найважливішого етапу розробки антидоту — випробування його в природному людському середовищі на безстрашних і безкорисливих добровольцях!

І ці безстрашні добровольці — ви, ті, хто читає ці рядки.

УПЛ просить вас сміливо і неупереджено провести відбір цих вакцин, визначивши КРАЩУ, найбільш дієву на ваш погляд, ПОЕЗІЮ, з кожних 5 (п’яти), представлених авторами віршів-вакцин. Зробити це можна шляхом голосування за кращий вірш автора  на його сторінці.

Таким чином, ми спільно виявимо 9 (дев’ять!) віршів — 9 кращих вакцин, які здатні успішно боротися з психологічними наслідками пандемії, що охопила світ.

За підсумками вашого голосування ці вірші-вакцини будуть сертифіковані та запущені у всесвітню мережу.

УПЛ упевнена в дієвості запропонованого методу — методу боротьби духу, боротьби душі із смутком і страхом, які охоплюють сьогодні багатьох! А перемігши песимізм — ми, без сумніву, переможемо і вірус!

Добровольці вперед! Versum contra virum!

Запрошуйте брати участь в цьому сміливому експерименті ваших друзів і знайомих.

Всі на боротьбу з пандемією! Так переможемо!

P.S.  Як що, то Проект замутили: Ігор Касьяненко,  Дмитро Кобринський  та Лев Скринник. Тому всі  претензії  та проблемні питання – тільки до них. А інших поетів-учасників чемно просимо читати, шанувати і підтримувати своїми голосами та компліментами у коментарях, а також просуванням їх поетичних сторінок на ваших особистих пабліках у соціальних мережах.  

P.P.S. Для того, щоб потрапити на сторінку поета- учасника, натисніть на його прізвище у списку, розташованому вище, у тексті Маніфесту.

Джерело: медиа портал АТС creativpodiya.com

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (4 голос, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


комментариев 6

 1. Той що мовчав:

  Ото хіба, «ЗАМУТИЛИ» ! Ви » літератори-поети», взагалі дружите з головою ? Читаєш і дивуєшся, якийсь синдром » дитячої хвороби» ! Чи здатні ви, » інфекціоністи» та «вірусологи» з » вакцинами» РЕАЛЬНО СПРИЙМАТИ ЦЕЙ СВІТ ?
  Ви самі розумієте, що говорите , і що виносите в цей СВІТ ? Почитаю, хоча ваш анонс мене засмутив ! НЕМАЄТЕ відчуття реальности ! » Психологи» …….. слова печуть рот !

 2. Людмила Скрынник:

  Чудо уже произошло! Той що мовчав -заговорил! Вакцина работает!!!

 3. Богдана:

  Замечательный проект! В это морально-психологически не легкое время — это то, что нужно! Воспарять духом, не унывать, быть оптимистом — наша задача! И если хоть на долю % поэзия в этом посодействует — задача выполнена!))) И это более реальная помощь и участие, чем даже можно было себе представить!

 4. Игорь Касьяненко:

  good

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


3 + 7 =