Афиша концертов в сумской филармонии 20 — 26 мая 2019 года

Анонс концертов в зале сумской областной филармонии на период с 20 по 26 мая 2019 года

сумская областная филармония

22 мая

«Естрадний концерт» — концерт лауреата всеукраїнського конкурсу ансамблю народної пісні «Слобожанські барви» (керівник Юрій Надточий), лауреатів міжнародних конкурсів:молодіжного вокального ансамблю «Елегія» (керівник Оксана Голубцова), жіночого вокального ансамблю «Лада» (керівник Лариса Ільченко) та естрадних виконавців філармонії,в рамках 80-річчя з дня створення Сумської обласної філармонії.

Начало в 18.00

23 мая

«П.І.Чайковський. «Вальс квітів» « — концерт лауреата республіканського конкурсу, камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент Борис Гончаренко) за участі лауреата міжнародного конкурсу, соліста — інструменталіста Олександра Желудкова (орган), інструментального тріо (керівник заслужений діяч мистецтв України Валентина Макарова) та солістів-вокалістів філармонії, до річниці перебування композитора на Сумщині, в рамках 80-річчя з дня створення Сумської обласної філармонії.

Начало в 18.00

24 мая

«Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь» — концерт до Дня слов’янської писемності і культури, в рамках 80-річчя з дня створення Сумської обласної філармонії.

Начало в 18.00

25 мая

«Романс…романс…романс…» — концерт лауреата республіканського конкурсу, камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс» (головний диригент Борис Гончаренко), лауреата міжнародного конкурсу соліста — інструменталіста Олександра Желудкова (орган) та солістів-вокалістів філармонії, в рамках 80-річчя з дня створення Сумської обласної філармонії.
Начало в 18.00

26 мая

Концерт джазового ансамблю «Араміс», (керівник заслужений діяч мистецтв України Володимир Прихожай), та солістки — вокалістки філармонії Олени Грицьків, в рамках 80-річчя з дня створення Сумської обласної філармонії.

Начало в 18.00

Билеты в кассе филармонии (ул.Петропавловская, 63).
В расписании концертных программ возможны изменения.
Справки по телефонам: 22-23-61, 77-05-47 

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (15 голос, оценка: 4,40 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 + 8 =