У Києві представляють художнє осмислення природи взаємовідносин на всіх рівнях.

Арт-галерея Мануфактура запрошує 30 жовтня на відкриття виставки сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка під назвою «ХО».

«ХО» — персональна виставка — результат художнього осмислення автором природи взаємовідносин на всіх рівнях — від людини і соціуму, до людини і людини. В епіцентрі його уваги «Він і Вона». Ця архетипічна, але ніколи не втрачаюча актуальності тема знайшла своє втілення в однойменній скульптурній серії, де сплітається та сперечається Жіноче та Чоловіче. Автор втілює своє бачення шляхом зведення всієї удаваної складності до простої, привабливої і зрозумілої кожному мови символів. Євген знаходить натхнення в безпосередньо пережитому їм особистому чуттєвому досвіді: «» ХО «- моя мова вираження простими символами (подібно до літер алфавіту, якими можна записати всю складність мови). Так я показую, що відчув, побачив і зумів зрозуміти про оточуючий мене світ, його простоту і одночасно складність, неосяжність. Цими символами я хочу спростити зображення людини, чоловіка і жінки, хлопчика або дівчинки, намагаючись передати тільки суть зображуваного, настрій. Відсікаючи зайву буквальність, я створюю лаконічний і місткий образ людини і її характеру».

Раніше ми писали: Топ-10 наиболее распространенных видов любви

Сьогодні, завдяки яскравому і впізнаваному творчому стилю, про Євгена Примаченка говорять як про одного з найбільш успішних і перспективних молодих українських скульпторів. Євген народився 6 жовтня 1990 року в місті Києві. Першу професійну освіту здобув ще в ранні роки в художній школі «Київська дитяча академія мистецтв». Після — студент і випускник факультету скульптури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

З 2007 року активно реалізовує свою творчу діяльність, долучаючись до проектів, спрямованих на благоустрій міського середовища (скульптура автора прикрашає міський ландшафт і парки Києва, Харкова, Дніпра та інших населених пунктів країни), а також беручи участь в групових художніх виставках та інших українських і міжнародних проектах.

Художник не зупиняється в розвитку і, в пошуку нових шляхів втілення своїх ідей, сміливо експериментує з матеріалами, формою і кольором. Плодом такого творчого процесу в 2020 році стала серія скульптури з металу, бронзи, каменю, пластику, скла, а також синтезу матеріалів, із застосуванням авторської техніки обробки, умовно об’єднаних назвою «ХО», з якими арт-галерея «Мануфактура» запрошує Вас познайомитися в рамках однойменної виставки.

Виставка Євгена Примаченка під назвою «ХО» триватиме з 30 жовтня по 26 грудня.

Вхід вільний!

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: щоденно з 11.00 до 19.00

 

Відкриття: 30 жовтня о 17.00

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (оценок ещё нет)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


1 комментарий

  1. Диана:

    Благодарю за публикацию. Каждому рекомендую просмотреть

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 + 7 =