У Києві до Дня Незалежності відкриється одна з наймасштабніших мистецьких виставок

У вівторок 22 серпня у Центральному Будинку художників у Києві відкриється всеукраїнська художня виставка до Дня Незалежності України.

Біля Синевіру. Тетяна ДіденкоВсеукраїнська виставка до Дня Незалежності один з великих проектів НСХУ, перш за все, за кількістю учасників. Час проведення заходу не зовсім вдалий з точки зору виставкової практики, але традиція «мистецьких звітів» до визначних історичних дат лишається.

Цей масштабний показ, який цього разу відбувається без партнерства Міністерства культури України, тим не менше можна вважати успішним.

Експозиція, що складається з більш ніж 300 творів дає можливість глядачу ознайомитись з широкою палітрою сучасного професійного образотворчого мистецтва. Київ, Одеса, Харків, Львів та інші міста України, зрозуміло в різних кількісних пропорціях, але достатньо повно представлені на цій виставці і за мистецьким змістом вона однозначно співзвучна визначній події.

Кваліфікована робота виставкового комітету (переглядались надіслані фотографії та зображення на електронних носіях) дозволяє розраховувати на цікаву і професійну демонстрацію здобутків художників, твори яких, врешті решт, сформували експозицію.

Не зайвим буде нагадати прізвища деяких учасників виставки, адже творча манера багатьох з них стала гідною складовою мозаїки української образотворчості. Харків’яни Віктор Ковтун, Віктор Погорєлов, Юрій Вінтаєв, Віра та Віктор Чурсіни, одесити Анатолій Горбенко, Сергій Лозовський, Микола Прокопенко, донеччани Валентина та Володимир Телички, сумчанин Іван Гапоченко, житомирський художник Станіслав Антонюк, кияни Марина Яценко, Ганна Крюкова, Юрій Рубашов, Наталя Герасименко та багато інших.

Організатори – Дирекція виставок НСХУ свідомо дещо змінила терміни проведення виставки, яка розпочнеться 22 серпня і триватиме до 10 вересня 2017 р.

Сподіваємось це дозволить відвідати мистецький захід численній аудиторії поціновувачів, а сам проект стане значним внеском до урочистостей, присвячених Дню Незалежності.

Відкриття виставки 22 серпня о 16.00

Виставкови зали НСХУ Центрального Будинку художників (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5).

Джерело: медиа портал АТС creativpodiya.com

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 голос, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


8 + 5 =