У Запоріжжі з усієї України зібралися на фестиваль-майстерню авторської пісні

З 30 жовтня по 1 листопада у Запоріжжі пройшов XII Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської пісні «Сонячний зайчик».

фестиваль "Солнечный зайчик"У фестивалі взяли участь юні таланти та майстри-педагоги з різних куточків України. Програма була традиційно насичена подіями: концертами, майстер-класами, лекціями і головне — дружнім спілкуванням. Юні барди та поети мали можливість показати свої творчі вміння і здобутки не тільки перед своїми однолітками, але й також відвідали творчі майстрні знаних майстрів жанру.

За підсумками фестивалю учасники отримали відповідні сертифікати. А найбільш яскраві і підготовлені з них — ще й дипломи та грамоти.

Подія відбулася у часи пандемії і тому проходила у дистанційному форматі за допомогою платформи для проведення онлайн занять та конференцій ZOOM. Але, за словами учасників, спілкування було настільки інтенсивним, насиченим і плідним – бо зібралися ж виключно зацікавлені люди, — що після завершення залишилося відчуття, ніби всі, як зазвичай у минулі роки, дійсно відвідали Запоріжжя і зустрілися очно на своєму улюбленому фестивалі.

Слово «улюблений» тут не випадкове. Більшість дітей, одного разу потрапивши на «Сонячний зайчик», вже не бажають з ним розлучатися аж до того часу, поки не виростають з юнацького віку. Але і навіть потім відвідують фестивальні заходи і допомагають у проведені творчих майстерень.

Власне, цією унікальною неповторною атмосферою дружнього творчого спілкування дітей та дорослих і знаменитий «Сонячний зайчик». З кожним роком спільнота «зайців» росте у кількості, тому що приходять зовсім юні, а ті, хто виросли, залишаються серцем і душею з фестивалем.

Можна сміливо стверджувати, що більшість молодих учасників руху сучасної української авторської пісні пройшли через «Сонячний зайчик»

Життя триває. Невідомо які виклики та несподіванки чекають на нас наступного року. Але вже сьогодні варто з впевненістю мріяти про майбутній фестиваль. Тому що він потрібний дітям. А значить, він обов’язково відбудеться. У оффлайн чи онлайн, чи ще у комусь форматі, але обов’язково і неодмінно. Тож дай Боже натхнення і сил усім його організаторам і в першу чергу — ПНЗ «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради та  художньому керівнику й головній рушійній силі фестивалю — Олені Алексєєвій.

Джерело: медиа портал АТС creativpodiya.com

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 голос, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


1 комментарий

  1. Валерия:

    Начинаю и завершаю свой день лично я всегда с чтения размещённых статей с Вашего интернет-проекта. Благодарю за важнецкие поборки!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


3 + 9 =