Як придбати квартиру у Львові, заощадивши кошти

Аналіз ринку нерухомості Львова, інвестування в житло на етапі котловану, цікаві акції та пропозиції від забудовників – пропонуємо огляд найпоширеніших способів заощадження коштів при купівлі квартири.

Львів славиться не тільки драматичною історією, архітектурною спадщиною, численними музеями, затишними вуличками й ароматною кавою, а ще й високими цінами на нерухомість. Вартість квартир у столиці Західної України цілком може конкурувати з цінами на житло в Києві: не кожен пересічний громадянин здатен придбати тут помешкання. Але переглянувши актуальні пропозиції від забудовників на новобудови у Львові на карті ЛУН.ua, стає зрозуміло, що навіть серед дорогих помешкань можна знайти прийнятний за ціною варіант.

Карта Львова недвижимостьВчимося заощаджувати під час купівлі квартири

Перш ніж почати перегляд доступних для продажу варіантів помешкань, важливо провести аналіз ринку нерухомості в цілому, адже аналітика допомагає спланувати бюджет і заощадити кошти. Інтерактивна карта ЛУН.ua вже зробила це за своїх користувачів. У розділі «Статистика» щомісяця оновлюється інформація про динаміку середньої і мінімальної ціни на житлові помешкання, середньої вартості квартир у розрізі місця розташування та класу нерухомості.

Ще одним гарним способом заощадження при купівлі квартири є інвестування коштів у нерухомість на етапі зведення. За допомогою спеціальних фільтрів, доступних на сторінці з картою ЛУН.ua, можна відібрати тільки ті житлові комплекси, здача в експлуатацію яких запланована на найближчі роки. Це дозволить вибрати й придбати житло навіть бізнес чи еліт-класу за прийнятною ціною.

стоимость квартир во ЛьвовеУ розділі «Акції» каталогу ЛУН.ua розміщена інформація про знижки й спеціальні пропозиції від забудовників, скориставшись якими можна суттєво заощадити кошти. Як тільки забудовники оголошують про старт нових акцій, дані відразу з’являються на сайті, тому користувачі інтерактивної карти можуть бути впевнені в їх актуальності.

Навіть у престижному районі Львова можна вигідно придбати квартиру, головне, ґрунтовно підійти до пошуку й вибору помешкання.

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 голос, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


7 + 1 =