У Сумах вітають з Днем народження Агенцію творчих подій

Сьогодні 22 травня святкує восьмиліття «Агенція творчих подій».

Агнтство Творческих СобытийНе тільки її засновники — Ігор Касьяненко та Лариса Ільченко, а й багато сумчан пам’ятають, як це все починалося, і як все було вперше і знов, і як називалися човни, на яких в травні 2012 року «агенти творчих подій» вирушили в плавання до нових земель. І там відкрили «Культурний острів», на якому вже понад 50 жителів і все зірки,  і їх з кожним роком стає все більше.

А ще є «Три пелюстки жіночності» — ах, наші чарівні сумчанки! А ще конкурс прозових мініатюр «Колібрі» — між іншим, у його учасників уже по кілька десятків тисяч читачів на сьогоднішній момент.

У цих та інших проектах з  Агенцією співпрацювали сотні людей — і як учасники, і як глядачі, і як читачі медіа-порталу АТС. А скільки ще стануть її друзями  та партнерами … Тому це загальне свято. А значить — зі святом  і нехай буде життя!

А хто ще не в курсі про те, що таке Агенція Творчих Подій, запрошуємо вас подивитися випуск програми Оксани Кириленко «Кавовий клуб». Гості — співзасновники АТС — Ігор Касьяненко та Лариса Ільченко.

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (2 голос, оценка: 5,00 из 5)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


комментария 2

  1. Тамара Герасименко:

    Щиро вітаю Агенцію творчих подій! Ця віртуальна коштовність нашого міста значною мірою впливає на цінність і якість культурного життя в Сумах. Розквіту і підтримки, хороших, розумних меценатів бажаю нашій улюбленій АТП!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


6 + 5 =