На фестивалі «Трипільске коло» пройде акція мистецького протесту проти війни

10457757_922454224450268_2769103167311740088_oЗ 26 по 29 червня в місті Ржищів (Київська область) пройде Міжнародний еко-культурний фестиваль «Трипільське коло 2014. Земля».

У фестивалі беруть участь відомі гурти та виконавці з України та Європи. Зокрема, очікуються: Руслана, Джамала, Танок на Майдані Конго та інші.

У неділю 29 червня на фестивалі “Трипільське коло» розпочнеться акція мистецького протесту «MakeWord Not War«, під час якої усі бажаючі матимуть змогу пройти курси літературної гвардії, аби довести, що слово – не менш потужна зброя, якою можна і варто боротися.

Навчатиме молодих митців відомий український актор, головний герой фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Дмитро Лінартович. Він проведе майстер-клас з акторської майстерності, сценарної мови та декламації. Також з відвідувачами курсів поділиться досвідом завоювання публіки поетеса Леся Мудрак.

По закінченні майстер-класу о 16 годині на Молодій Сцені відбудуться практичні заняття – літературні читання українських поетів Богдана-Олега Горобчука, Тані-Марії Литвинюк, Олега Романенко та Оксани Боровець. Музикою надихатиме “бійців” слова бандурист Ярослав Джусь.

У події візьмуть участь майстрині з розпису хною, які прикрашатимуть долоні курсантів рядками з творів українських класиків.

Завершиться акція мистецького протесту «Make Word Not War» масовим арт-флешмобом, під час якого учасники заходу розмалюють долоні різнокольоровими літерами. Таким чином, вони стануть частинками єдиного напису, зміст якого стане відомо на фестивалі «Трипільське коло».

Організатор події: мистецькі квартирники «звиЧАЙні вірші»

Джерело: Make Word Not War

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (оценок ещё нет)
Загрузка...

Читайте ещё по теме:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.


7 + 8 =